Akce klubu

Jarní prázdniny v Klubu – 9.3. – 13.3.2009

Letadlo z Merkuru
Malé letadlo z Merkuru

O jarních prázdninách nezůstaly dveře Klubu zavřeny. Kluci, kteří trávili volné chvíle v Plzni, si mohli přijít tvořit svoje modely. Mezi pravidelné návštěvníky patřil hlavně Tomáš Náhlík. Svoji zručnost si přišel vyzkoušet i Ríša Jäger (na fotografii) a pod jeho rukama vznikl model letadla.

 

Otevřené dveře využili i děti z Domu dětí a mládeže Radovánek z Žihle. Stavění z Merkuru zaujalo nejen kluky, ale malé postavičky si sestavila i děvčata.

Merkur klubMerkur klubMerkur klubMerkur klub

Jarní prázdniny se v Plzni odehrávají především ve formě příměstských táborů. Klub navštívili i děti z příměstského tábora při SVČ Plzeň, pracoviště Pallova ul.19. I z jejich tvořivosti vznikaly malé funkční modely. Mnozí z nich si měli možnost stavebnici Merkur vyzkoušet vůbec poprvé.

Zájezd do Police nad Metují

Již proběhlo - článek o zájezdu do muzea stavebnice Merkur

Váš prohlížeč zřejmě nepodporuje Flash objekty.

Video je velké, načítání může trvat i několik minut. Na nové verzi přehrávače se pracuje.

SVČ Plzeň – Stanice mladých techniků jako jednu z velkých akcí Klubu stavebnice Merkur Plzeň organizuje zájezd do Muzea stavebnice Merkur a do továrny Merkur Toys s.r.o. do Police nad Metují.

 

Zájezd se uskuteční ve čtvrtek 9.4.2009 – v první den velikonočních prázdnin (celodenní výlet). Odjezd v 6.30 h z parkoviště od Pekla a návrat kolem 20.00 h opět k Peklu. Cena zájezdu je předběžně stanovena na 450,- Kč na osobu (doprava a vstup do muzea). V případě schválení podaného grantu na MMP – OŠMT bude cena snížena a prostředky vráceny.

 

Závazně se lze přihlásit ve vrátnici SMT vyplněním přihlášky a zaplacením poplatku do 20.3.2009 u účetní SMT.

 

Upřednostněni budou návštěvníci zájmových útvarů SMT. S jedním návštěvníkem se může přihlásit maximálně jedna dospělá osoba jako doprovod.

 

Podrobnější informace o zájezdu budou doplněny postupně na stránky Klubu stavebnice Merkur Plzeň nebo je získáte prostřednictvím e-mailu, napíšete-li na adresu info@smtpl.cz nebo u vedoucího zájezdu Mgr. Martina Moravce.

Veškeré materiály (texty a fotografie) jsou zde použité se souhlasem p. Mládka (strůjce Ocelového města ze stavebnice Merkur) a firmy Merkur Toys s.r.o.
vyrobilo AG25 2011
0